Loading…

Protesta në Shqipëri: Kryeministria rrethohet me hekura (Video)

  • 19/02/2017 | 15:10

Protesta në Shqipëri: Kryeministria rrethohet me hekura (Video)

Territori përpara kryeministrisë është rrethuar me hekura. Kjo si masë parandaluese për të shmangur ndonjë tensionim të situatës. Gardhi me hekura është rreth 1 metër i lartë


Ndërkohë që ka edhe prezencë të forcave të policisë, për të garantuar mbarëvajtje të mirë të protestës, shkruan Sot News.

Deri tani protesta e opozitës është e qetë dhe paqësore. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë