Loading…

‘Protesta e NjSI’ – Mehmetaj: Kërkesat e tyre janë më pak se tri rroga të Gani Jakupit

  • 08/12/2023 | 22:37

‘Protesta e NjSI’ – Mehmetaj: Kërkesat e tyre janë më pak se tri rroga të Gani Jakupit

Gazetari dhe analisti, Lirim Mehemtaj ka reaguar në lidhje me protestën e paralajmëruar nga Njësia Speciale Intervenuese.


Mehmetaj përmes një postimi në Facebook, ka thënë se kërkesa NjSI-së është që t’u dalin shtesat në 50% të rrogës, qe diku i bie 300 euro shtesa.

Mehmetaj shtesat e NjSI-së i ka krahasuar me rrogën e Gani Jakupit, ku ka thënë se kërkesat e NjSI-së janë më pak se tri rroga të Gani Jakupit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë