Loading…

‘Porsche’ sjell super-jahtin, ky është çmimi marramendës

  • 23/05/2017 | 10:02

‘Porsche’ sjell super-jahtin, ky është çmimi marramendës

Prodhuesi gjerman “Porsche”, është duke e ndërtuar një jaht me bord të gjatë 35 metra, tërësisht me alumin.


Mjeti luksoz do të ketë shumë përparësi teknologjike, së bashku me lehtësinë në lëvizje dhe komoditet.

Mirëpo, për të pasur këtë jaht duhet të paguhet jo më pak se dhjetë milionë euro.

Nuk bëhen të ditura detajet e tjera, pasi ato do të mësohen gjatë lansimit të tij në “Monaco Yacht Show” gjatë muajit shtator.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë