Loading…

Pronari i një banese bënë apel: Mos e the derën se brenda ka vetëm kauqa dhe tepiha

  • 12/05/2019 | 16:25

Pronari i një banese bënë apel: Mos e the derën se brenda ka vetëm kauqa dhe tepiha

Pronari i një banese ka bërë një kërkesë tejet interesante për hajnat që të mos ia thyejnë atë, transmeton Gazeta Metro.


Ai përmes një letre të cilën e ka vendosur në derën e banesës së tij ka njoftuar se brenda banesës së tij nuk ka asgjë përveç tepihave dhe kauqve.

Mbishkrimi të cilin i ka vendosur letrës në derën e banesës tregon që ata të cilët tëntojnë të hyjnë në banesën e tij, nuk marrin asgjë, përpos që e lodhin vetën duke thyer derën.

“Nuk ka kurgjo me vlerë, vetëm kauqa edhe tepiha, kështu që mos ma thëni derën pa nevojë. Ju përshendet i zoti i banesës”, thuhet në letren e tij.

Fotografia është bërë virale në grupe të ndryshme në rrjetet sociale. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë