Loading…

Prokuroria në Ferizaj jep detaje për aksionin në Shtërpcë

  • 07/07/2022 | 09:39

Prokuroria në Ferizaj jep detaje për aksionin në Shtërpcë

Policia e Kosovës ka nisur një aksion për sekuestrimin e kamerave të vendosura nga strukturat ilegalen në Shtërpcë.


Rasti është konfirmuar për Klankosova.tv nga Prokurori në Ferizaj, Rasim Maloku, i cili është shprehur se janë duke e zbatuar një urdhëresë të gjykatës për kontroll dhe sekuestrim të dokumentacionit në objektin e strukturave ilegale.

“Jemi duke e zbatuar një urdhërese të gjykatës për kontroll dhe sekuestrim te dokumentacionit dhe pajisjeve ne objektin e strukturave ilegale”, është shprehur Maloku.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë