Loading…

Profesori universitar tallet me Agim Bahtirin, pasi ai nuk di ta thotë fjalën ‘zgjidhje’

  • 18/12/2019 | 18:42

Profesori universitar tallet me Agim Bahtirin, pasi ai nuk di ta thotë fjalën ‘zgjidhje’

Profesor universitar, Rrahman Paçarizi, është tallur sot me kryetarin e Mitrovicës, Agim Bahtiri, i cili nuk po di ta thotë fjalën zgjidhje, shkruan Gazeta Metro.


Agim Bahtiri shquhet për lapsuset e tij të njohura në publik, ai tani po e përzien fjalën zgjidhje me atë zgjedhje, kur po flet për marrëveshjen e koalicionit me LDK’në.

Kështu edhe profesori Paçarizi po thotë se nu

Postimi i plotë nga Paçarizi:

AGIMOOO, A ZGJEDHJE A ZGJIDHJE SE NA TRANOVE?

M’i shtini ethet Agim Bahtiri se tha “do te kete zgjedhje”. Deri sa e kuptpva qe s’po e di se cka po thote, diqysh koxha siklet. Dmth ka deshte me thane zgjidhje. Tahi

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë