Loading…

Procesi i zgjedhjeve në Drenas do të jetë i besueshëm

  • 03/12/2016 | 11:52

Procesi i zgjedhjeve në Drenas do të jetë i besueshëm

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi ka thënë se KQZ ka bërë një punë të mirë e profesionale në procesin elektoral të zgjedhjeve, duke e bërë kështu proces komplet të besueshëm prej të gjithë qytetarëve të Kosovës.

“Sot, proceset zgjedhore në Kosovë janë procese transparente, të drejta dhe demokratike”, ka thënë Thaçi.

Ai ka lavdëruar punën e KQZ’së dhe punën e kryesueses Valdete Daka për mbarëvajtjen e procesit zgjedhor.

Nesër, qytetarët e Drenasit do të votojnë për kryetarin e tyre të ri, mirëpo Thaçi thotë se fituesit janë vetë qytetarët.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë