Loading…

Prizrenasi ushtron dhunë ndaj babait, arrestohet

  • 30/05/2021 | 08:45

Prizrenasi ushtron dhunë ndaj babait, arrestohet

Gjatë ditës së djeshme në Prizren është arrestuar një person, i cili dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj babit të tij.


Lajmi është bërë i ditur përmes raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, ku thuhet se me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Rasti ka ndodhur gjatë ditës së shtunë në Komunën e Prizrenit, rreth orës 13:40.

“Prizren 29.05.2021 – 13:40. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që ka ushtruar dhunë ndaj babit të tij viktimës mashkull kosovar. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë