Loading…

Prizren, një femër tenton të vetëvritet me preparate për pastrim

  • 30/04/2017 | 12:21

Prizren, një femër tenton të vetëvritet me preparate për pastrim

Policia e Kosovës njofton se të shtunën rreth orës 14, ka marrë informacion se në Prizren një femër ka tentuar të vetëvritet.


Policia njofton se ajo është dërguar në spital për trajtim mjekësor pasi dyshohet se ka tentuar të vetëvritet duke konsumuar preparate kimike për pastrim.

Hetimet rreth këtij rasti janë ende duke vazhduar, njofton policia. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë