Loading…

Pritje të gjata në pikën kufitare te Dheu i Bardhë (Foto)

  • 25/12/2016 | 12:18

Pritje të gjata në pikën kufitare te Dheu i Bardhë (Foto)

Mëngjesi i sotëm solli pritje të gjata në pikën kufitare të Dheu i Bardhë në Gjilan.

Shumë automjete që synonin të kalonin kufirin Serbi-Kosovë janë detyruar të presin në radhët e gjata që janë shkaktuar aty.

dheu-i-bardhe-3

 

Një burim i Gazetës Metro ka dërguar fotografi nga Dheu i Bardhë, ku edhe shihen shumë njerëz që në këtë të ftohtë presin me orë të tëra.

Kolona është e gjatë deri te pika kufitare e vjetër. Ndërsa, mësohet se shumica e tyre janë bashkëatdhetarë të cilët vizitojnë Kosovën gjatë festave të fundvitit. /gazetametro.net

dheu-i-bardhe-2

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë