Loading…

Pritet ndryshim i motit| Tabela për 4 ditë

  • 11/05/2018 | 08:08

Pritet ndryshim i motit| Tabela për 4 ditë

Ditëve të ardhshme mot i ndryshueshëm, priten edhe reshje lokale shiu.


12.05-13.05 – Në fundjavë mot me vranësira dhe diell. Orëve të pasdites priten zhvillime të reshjeve lokale të shiut, me mundësi edhe për bubullimë.

14.05 – Mot me vranësira dhe intervale me diell. Pasdite me të reshura lokale shiu dhe mundësi edhe për bubullimë.


Temperaturat e ajrit gjatë këtyre ditëve do të luhaten kryesisht rreth vlerave mesatare. Minimalet do të sillen nga 9C deri në 11C, e ato maksimale nga 20C deri në 22C.

Sipas Prishtina Weather, do të fryjë erë mesatare nga verilindja 2-7m/s.

Shtypja atmosferike gradualisht do të rritet rreth vlerave normale.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë