Loading…

Prishtinës i vijnë autobusët më 20 dhjetor

  • 16/11/2016 | 19:15

Prishtinës i vijnë autobusët më 20 dhjetor

Komuna e Prishtinës do pranojë autobusët e parë më 20 dhjetor. Ky është njoftimi që dha kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti.

Në këtë datë sipas Ahmetit do vijnë 20 autobusë, ndërsa 31 të tjerë do të vijnë në janar të vitit të ardhshëm.

Marrëveshja për furnizimin me këta autobusë ishtë nënshkruar në muajin shtator./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë