Loading…

Prishtinë: Vdes gjatë faljes së namazit në xhami

  • 01/12/2016 | 00:33

Prishtinë: Vdes gjatë faljes së namazit në xhami

Alban Veliu nuk ka arritur t’i mbijetoj një sulmi kardiak gjatë faljes së namazit në xhaminë “4 Lullat” në Prishtinë dhe ka gjetur vdekjen në spitalin e Prishtinës.

Fotografitë e publikuara nga familjarët e tij, shfaqin 24 vjeçarin e shtrirë në xhami teksa i jepet ndihma e shpejtë nga mjekët.

alban

Njoftime të shumta në profilin e të ndjerit e përshkruajnë atë si një person të afërm me të gjithë.

Ai ishte student i Fakultetit Ekonomik në Universitetin e Prishtinës.

Nuk jepen detaje të tjera./Inajderi.com

albanveliqi

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë