Loading…

Prishtinë, tentojnë t’i vrasin në veturë

  • 01/03/2017 | 12:21

Prishtinë, tentojnë t’i vrasin në veturë
Foto ilustruese

Një burrë dhe një grua janë sulmuar me armë zjarri derisa të dy gjendeshin në veturën e tyre.


Ngjarja raportohet të ketë ndodhur mbrëmë në Prishtinë, në rrugën e “Vushtrrisë” rreth orës 18:15.

Policia e Kosovës, raporton se ka pranuar informatën dhe thotë se si pasojë e të shtënave në veturë vërehen disa vrima të shkaktuara nga arma e zjarrit, shkruan Gazeta Metro.

Ndërsa për dy personat që kanë qenë në veturë raportojnë se kanë marrë shërbime mjekësore, për shkak të lëndimeve që kanë marrë nga manovrimi me veturë.

Ky manovrim është bërë për shkak të shmangies së të shtënave. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë