Loading…

Euro false po qarkullojnë në Prishtinë

  • 13/12/2016 | 10:38

Euro false po qarkullojnë në Prishtinë

Të hënën, një punëtore e një banke në Prishtinë, ka arritur të identifikoj dy kartmonedha nga 50 euro të falsifikuara.

Ajo e ka identifikuar këtë gjatë numërimit të parave dhe me këtë shkak të dy kartmonedhat janë konfiskuar. Këto detaje janë dhënë në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Po në këtë raport thuhet se të hënën është raportuar edhe për një kartmonedh prej 100 eurove të cilën i dyshuari e ka deponuar në një bankë në Prishtinë.

Me urdhër të prokurorit rasti ka shkuar në procedur të rregullt./gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë