Loading…

Prishtinë: Godet me veturë zyrtarin policorë, i dyshuari ik nga vendi i ngjarjes

  • 28/10/2021 | 15:06

Prishtinë: Godet me veturë zyrtarin policorë, i dyshuari ik nga vendi i ngjarjes

Një zyrtarë policorë është lënduar si pasojë e një goditje me veturë.

Burime të lajmi.net bëjnë të ditur se një person i dyshimtë ka goditur me veturë zyrtarin policorë në Vranjevc dhe i njëjti ka ikur nga vendi i ngjarjes.

Lidhur me rastin nuk janë dhënë detaje shtesë, por që pak më parë një sulm tjetër ishte ndaj një zyrtari policor.

Të njëjtit iu hodh sprej lotues, ndërsa është arritur të arrestohet personi i dyshimtë në këtë rast.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë