Loading…

Prishtinë: Gjendet një person i vdekur

  • 20/11/2018 | 15:52

Prishtinë: Gjendet një person i vdekur

Një person i moshës 65 vjeçare është gjetur pa shenja jete sot në Prishtinë.

65 vjeçari është gjetur i vdekur në rrugën e “Krujës” në Prishtinë, kështu e kanë konstatur mjekët sot pasi kanë dal në vendin e ngjarjes, njofton gazetametro.net.

Rastin për media e ka konfirmuar Policia e Kosovës duke mos dhënë shpjegime më shumë rreth këtij rasti.

Vdekja aktualisht është e dyshimtë dhe se njësitet përkatëse policore po merren me hetimin e saj./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë