Loading…

Prishtinë: Djali rrah nënën, e bën për spital

  • 21/04/2019 | 13:40

Prishtinë: Djali rrah nënën, e bën për spital

Një person në Prishtinë është arrestuar pasi që ka sulmuar fizikisht nënën e tij, transmeton Gazeta Metro.


Ngjarja ka ndodhur dy ditë më parë, rreth orës 20:10.

Policia bën të ditur se viktima ka pranuar tretman mjekësor.

I dyshuari, pas intervistimit me urdhër të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

Njoftimi i plotë:

Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar pasi që i njëjti për motive të panjohura e ka sulmuar fizikisht  viktimën femër K/Shqiptare-nënën e tij. Viktima ka pranuar trajtim mjekësor ndërsa i dyshuari pas intervistimit me urdhër të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë