Loading…

Prishtinë: Arrestohen tre persona, therën një person

  • 10/11/2018 | 10:02

Prishtinë: Arrestohen tre persona, therën një person

Në rrugën “Tirana” në Prishtinë, janë arrestuar tre persona, prej tyre dy të mitur, pasi therën një tjetër.


“Janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj K-Shqiptar (dy nga ta të mitur) pasi të njëjtit pas një zënke verbale që kishin pasur me viktimën mashkull K-Shqiptar e kishin sulmuar fizikisht atë duke e goditur me një mjet të mbrehtë (thikë)”, thuhet në raportin e policisë.

Si pasojë e sulmit viktima ka pësuar lëndime trupore për çka dhe i është ofruar tretmëni mjekësorë në QKUK. Me urdhër të prokurorit rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë