Loading…

Prishtinë/ Alivanoset derisa po ecte në rrugë me kolegun e tij, vdes në vend

  • 31/08/2021 | 11:06

Prishtinë/ Alivanoset derisa po ecte në rrugë me kolegun e tij, vdes në vend

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje në qytetin e Prishtinës, shkruan Gazeta Metro.


Në polici është raportuar nga një person mashkull se kolegu i tij derisa ishin duke ecur së bashku është alivanosur.

Policia ka kontatuar vdekjen e viktimës në vendin e ngjarjes.

Trupi i pajetë i tij është dërguar në obduksion.

Ky është raporti i plotë:

HETIM I VDEKJES

Prishtinë, 30.08.2021 – 11:28. Një mashkull kosovar  ka vdekur pasi është rrëzuar derisa ishte duke ecur në rrugë së bashku me kolegun e tij ankuesin kosovar. Vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes. Trupi i pajetë i viktimës me vendim të prokurorit është dërguar për obduksion. /gazetametro.net 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë