Loading…

Prishtinë: Aksident mes veturës dhe motoçiklistit

  • 07/03/2019 | 11:11

Prishtinë: Aksident mes veturës dhe motoçiklistit

Një aksident ka ndodhur para pak minutash mes një veture dhe motoçiklistit në Prishtinë, transmeton Gazeta Metro.


Aksidenti ka ndodhur në rrugën  ‘Agim Ramadani’ në Prishtinë. Vetura e tipit Golf 4 është përplasur me një motor.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po e vlerëson situatën.

Ende nuk dihet nëse ka të lënduar./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë