Loading…

Prishtinasit i gjendet drogë në banesë, arrestohet

  • 27/10/2018 | 16:32

Prishtinasit i gjendet drogë në banesë, arrestohet

Një prishtinasi i është gjetur drogë në banesën e tij.


Policia ka bastisur banesën e një personi në Prishtinë, me ç’rast i është gjetur drogë, transmeton gazetametro.net

Policia ka gjetur 110.1 gram substancë narkotike të llojit heroinë dhe 8.9 gram substancë narkotike të llojit marihuanë.

Policia ka konfiskuar substancat narkotike. I dyshuari është arrestuar dhe po vuan dënimin në burgun e Gjilanit. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë