Loading…

Prishtinasi sulmon bashkëshorten, arrestohet nga Policia

  • 14/10/2018 | 14:45

Prishtinasi sulmon bashkëshorten, arrestohet nga Policia

Një rast i dhunës në familje është regjistruar në Prishtinë.


Sipas raportit të Policisë, rasti është raportuar më 13 tetor rreth orës 01:10.

“Është arrestuar i dyshuari pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Viktima ka pranuar trajtim mjekësor ndërsa i dyshuari pas intervistimit me urdhër te prokurorit është dërguar në mbajtje”, njofton Policia.

Rasti po trajtohet si lëndim trupor dhe dhunë familjare.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë