Loading…

Prishtinasi raporton se pas ndarjes nga partnerja ka pranuar telefonata kërcënuese

  • 29/01/2022 | 08:59

Prishtinasi raporton se pas ndarjes nga partnerja ka pranuar telefonata kërcënuese

Një burrë në Prishtinë ka raportuar se ka pranuar në vazhdimësi telefonata kërcënuese nga numra të ndryshëm të telefonave.


Sipas raportit të Policisë, ai ka thënë se këto telefonata i ka pranuar pasi është ndarë nga partnerja.

Rasti është iniciuar si “dhunë në familje”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë