Loading…

Prishtinasi kërcënon policinë: Do e zgjidhim problemin me kanun

  • 22/02/2022 | 09:40

Prishtinasi kërcënon policinë: Do e zgjidhim problemin me kanun

Një person në Prishtinë ka kanosur policinë në lidhje me një rast të mëhershëm, duke iu thënë që do hakmerret sipas kanunit, shkruan Gazeta Metro.


Për këtë kanosje ai është arrestuar.

Ai kishte kanosur policinë në lidhje me një rast të mëhershëm.

”Prishtinë 21.02.2022-17:29. Është arrestuar i dyshuari mashkull  kosovar  pasi që i njëjti ka kanosur dy zyrtarë policor lidhur me një rast të mëhershëm, se do të hakmerret sipas kanunit ndaj policëve. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje. ”/gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë