Loading…

Prishtinasi e rrok veturën e një gruaje dhe zhveshet, i kërkon t’ia fotografojë organet gjenitale në vend të dëmeve

  • 16/08/2022 | 23:21

Prishtinasi e rrok veturën e një gruaje dhe zhveshet, i kërkon t’ia fotografojë organet gjenitale në vend të dëmeve

Një ngjarje tejet e pazakontë ka ndodhur mesditën e sotme në Prishtinë, pasi ndodhi një aksident trafiku.


Aksidentet në komunikacion, si dukuri janë shumë të zakonshme, por ajo me çka u ballafaqua viktima e rastit, është e padëgjuar më parë. Rreth orës 13:00 një shofer kishte goditur me veturën e tij një veturë tjetër.

Sinjali mëson se pas aksidentit të dy shoferët kanë dalë jashtë veturave të tyre, me ç’rast shoferja femër kishte nisur të bisedojë me personin që dyshohet se shkaktoi aksidentin.

E muhabetin për të diskutuar se çka ndodhi, nuk e priti mirë i dyshuari, i cili kishte filluar ta shajë e ofendojë shoferen.

Në një moment ajo ishte afruar që të marrë pamje të veturës së aksidentuar dhe atëherë i dyshuari bëri veprimin krejt të papritur.

Ai kishte zhveshur rrobat e tij të poshtme dhe kishte kërkuar nga shoferja që në vend të dëmeve materiale, t’i fotografojë organet gjenitale të tij. Lidhur me rastin është njoftuar edhe Policia, me ç’rast kanë nisur hetimet nga njësia e trafikut.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë