Loading…

Prishtina shpall tender për parkun e ri afër 1 Tetorit

  • 17/01/2017 | 10:22

Prishtina shpall tender për parkun e ri afër 1 Tetorit

Komuna e Prishtinës në bashkëpunim me DEMOS ka shpallur tenderin për punimet në parkun e ri afër sallës 1 Tetori, saktësisht në pjesën e sipërme.

parku-i-prishtines-3

“Ky park i ri i karakterit sportiv do ti shërbejë qytetarëve të Prishtinës per rekreacion (streetball, pinpong, fitness, shah etj). Shpallja është botuar ne gazetat ditore dhe ofertat dorëzohen deri me 15 shkurt”, ka bërë të ditur kryetari i kësaj komune, Shpend Ahmeti. /gazetametro.net.parku-i-prishtines-2

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë