Loading…

Prishtina gjatë ndërrimit të motmoteve, pamje nga droni (Video)

  • 01/01/2017 | 22:44

Prishtina gjatë ndërrimit të motmoteve, pamje nga droni (Video)

Fotografi Arton Krasniqi sjellin pamje të bukura të kryeqytetit kosovar gjatë ndërrimit të motmoteve

Është bukur të shikojmë spektaklin që dhurojnë fishekzjarrët në ndërrimin e motmoteve dhe dëshirojmë që të kemi një kënd të shikimit sa më të bukur pasi kështu emocioni është më i madh.

Për shqiptarët, posaçërisht kjo u bë e mundur nga Arton Krasniqi, i cili mjeshtërisht arriti të realizojë një video nga droni.

Të gjithë spektaklin madhështor mund ta shikoni në videon e më poshtme:/gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë