Loading…

Prishtina do të pajiset edhe me 21 autobusa tjerë (Video)

  • 22/07/2017 | 21:15

Prishtina do të pajiset edhe me 21 autobusa tjerë (Video)

Për ta përmirësuar transportin e udhëtarëve në kryeqytet, Komuna e Prishtinës kishte paralajmëruar kontingjentin e ri të autobusëve të Trafikut Urban për në maj, por kjo nuk ndodhi.

Sipas drejtuesve të kësaj ndërmarrje, 21 autobusë të rinj do të hyjnë në qarkullim nga gushti. Ata premtojnë edhe rregullimin e telasheve me pritoret.

Kronikën e plote e gjeni ne videon poshte:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë