Loading…

Prishtina dhe parku i Gërmisë të mbuluara nga bora, pamje të bukura nga droni (Foto/Video)

  • 08/01/2017 | 19:24

Prishtina dhe parku i Gërmisë të mbuluara nga bora, pamje të bukura nga droni (Foto/Video)

Pa dyshim, ju pëlqen të futeni në një vend të ngrohtë dhe të qëndroni atje, i/e strehuar nga i ftohti që ju kërcënon! Por prapë se prapë dimri është stina ku natyra e dhe juve ju pëlqen të shikoni pamjet mahnitëse që dimri na i ofron.


Bora ju duket si një mrekulli e veçantë e natyrës, që ju fton të visheni dhe të dilni jashtë për të shijuar okët e borës që ju bien përsipër.

E fotografi Arton Krasniqi i cili ka publikuar një video dhe disa fotografi të Prishtinës dhe Parkut të Gërmisë, ju ofron mundësinë që të kënaqeni me pamjet.

Edhe këtë herë qendër e punës së tij ka qenë kryeqyteti dhe parku i Gërmisë dhe nëpërmjet fotografive Artoni është munduar të paraqes bukurinë e kryeqytetit të mbuluar nga bora

Nëse dëshironi të shikoni imazhe mahnitëse nga trojet shqiptare nga droni mund ta vizitoni edhe Instagramin e Artonit, ndërsa më poshtë keni disa fotografi dhe video mahnitëse të Prishtinës dhe parkut të Gërmisë./Gazetametro.net

 

 

 

 

 

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë