Loading…

Prindërit me sens të humorit të hatashëm (Foto)

  • 12/01/2017 | 16:57

Prindërit me sens të humorit të hatashëm (Foto)

Të qenurit prind është puna më e vështirë në botë. Por, nëse e merrni përsipër këtë “punë” me pak humor do të jetë më e lehtë për ju. Në fund të fundit, mosha është veç një numër dhe fakti që tashmë keni fëmijë nuk don të thotë që nuk mund të bëni shaka!


1. Babai im më tha se pasi të largohem nga shtëpia, qeni ynë do t’a zë dhomën time. Pas disa muajve pasi kam dal nga shtëpia, babai më ka dërguar këtë fotografi
dog

2. E kam lutur nënën që të mi blejë disa bluza të zeza, ajo mi ka blerë këto
black

3. Këtë foto ju kemi dërguar prindërve tanë, ndërsa ata na janë përgjigjur me këtë fotografinë tjetër
disney

4. Momenti kur i qon prindërit në një restoran “ndryshe”
restaurant

5. Kur dëshiron një iPad për Krishtlindje
ipad

6. A duhet të konsiderohem si një baba i keq?
7853410-15-1479890773-650-d86c57af3f-1480317074

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë