Loading…

Princesha Zogu nderohet në Paris (Foto)

  • 29/01/2017 | 20:29

Princesha Zogu nderohet në Paris (Foto)

Në edicionin e 40-të të “Best Award Gala: 40th Edition” në Paris,ishte e pranishme edhe princesha Elia Zaharia Zogu e cila ka marrë çmimin “Best”.


Princesha Zaharia Zogu është e dyta nga shqipëtarët që merr këtë çmim, ngase para saj ishte Nëna Terezë, që u nderua.

16427493_1721776661410991_4250735273586768840_n

 

Princesha Elia Zaharia Zogu ka njoftur përmes facebook-ut për këtë nder që i është bërë asaj në kryeqytetin francez.

“Duke marrë çmimin “Best” në edicionin e 40 të “Best Awards” në Paris. Personaliteti i parë shqiptar që ka marrë këtë çmim ka qënë Nënë Tereza. Në këtë 40 vjetor disa nga personalitetet e tjerë që iu akordua ishin Marisa Berenson, Clotilde Coureau, Pamela Anderson, Melissa George, Lola Karimova, David Ginola etj. Dhe, sigurisht në raste të këtij niveli prezantimi, një nga qëllimet kryesore është promovimi i vendit në të gjitha dimensionet. Ndaj falenderoj stilisten Blerina Kllokoqi Rugova per këtë fustan mbrëmjeje të mrekullueshëm”, ka shkruar ajo. /gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë