Loading…

Princ Leka II sot në Kosovë, takohet me Haradinajn

  • 27/05/2017 | 09:29

Princ Leka II sot në Kosovë, takohet me Haradinajn

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka njoftuar se sot i nominuari për kryeministër nga koalicioni PDK, AAK dhe Nisma Ramush Haradinaj do të presë Princ Leka II, të shoqëruar edhe nga bashkëpunëtorët e tij.

Takimi do të zhvillohet në selinë qendrore të AAK-së në orën 11:00.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë