Loading…

Prezantuesja befason shikuesit, tregon tatuazhin gjatë transmetimit (Foto)

  • 02/02/2017 | 23:02

Prezantuesja befason shikuesit, tregon tatuazhin gjatë transmetimit (Foto)

Prezantuesja e një emisioni mjaft të ndjekur sportiv në Meksikë dhuroi një “shfaqje” për teleshikuesit gjatë transmetimit live.


Claudia Guajardo tregoi tatuazhin e saj të ri poshtë barkut në spektaklin “Noches Del Futbol”.

moderatorja

Moderatorja seksi u nxit për ta treguar publikisht tattoo-n e saj, ndërsa pranoi se tatuazhin ia kishte treguar më parë një kolegut të saj.

moderatorja-1

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë