Loading…

Zhvillimet për FSK’në: Presidenti konferencë në orën 18:00

  • 08/03/2017 | 14:27

Zhvillimet për FSK’në: Presidenti konferencë në orën 18:00

Zhvillimet e fundit rreth projektligjit për FSK’në, ka shtyrë presidentin e vendit Hashim Thaçi që të dalë në një konferencë për media në orën 18:00.


Kjo konferencë vjen, pas deklaratave të Ambasadës së Amerikës në Kosovë.

“Ju njoftojmë se sot (8 mars), në orën 18:00, Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, do të mbajë konferencë për gazetarë”, thuhet në njoftimin e Presidencës.

Para kësaj konference, Thaçi pritet të zhvillojë takime me ambasadorët e Qunitit të akredituar në Prishtinë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë