Loading…

Presidenti Thaçi nesër debaton me serbët për ushtrinë e Kosovës

  • 15/03/2017 | 21:39

Presidenti Thaçi nesër debaton me serbët për ushtrinë e Kosovës

Presidenti Hashim Thaçi, nesër do të debatojë me përfaqësuesit e mediave serbe dhe me shoqërinë civile të komunitetit serb për ushtrinë e Kosovës.

Një debat të tillë, dje Thaçi e kishte bërë edhe me pjesëtarë të disa organizatave të shoqërisë civile në Prishtinë.

Debatin me serbët, Thaçi do ta zhvillojë nesër, duke nisur nga ora 11:00, në Media Center në Çagllavicë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë