Loading…

Presidenti Thaçi në iftar me veteranët e UÇK’së në Drenas (Foto)

  • 09/06/2017 | 23:58

Presidenti Thaçi në iftar me veteranët e UÇK’së në Drenas (Foto)

Krytari i Organizatës së Veteranëve të UÇK’së, Hysni Gucati, ka bërë të ditur se sot gjatë ditës, kanë shtruar një darkë të iftarit për veteranët, bashkë me Presidentin e vendit, Hashim Thaçin.


Këtë e ka bërë të ditur vet Gucati përmes një publikimi në Facebook.

“Sonte në Drenas në Iftar me Presidentin dhe me veteranët dhe kryesin e OVL-së UÇK-së! Me respekt: H.G”, ka shkruar Gucati.

Mbrëmë, Thaçi kishte marrë pjesë në iftar me veteranët në Skenderaj. /gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë