Loading…

Presidenti Thaçi lirohet nga spitali

  • 20/04/2020 | 11:41

Presidenti Thaçi lirohet nga spitali

Pas disa problemeve me veshka, Presidenti i vendit Hashim Thaçi, është trajtuar sot në Klinikën e Urologjisë në QKUK.


Tashmë presidenti është liruar nga klinika pas pranimit të trajtimit shëndetësore

Indeksonline ka siguruar pamjet të daljes së tij nga spitali.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë