Loading…

Presidenti Thaçi, krenar me suksesin e xhudos kosovare

  • 11/02/2017 | 19:50

Presidenti Thaçi, krenar me suksesin e xhudos kosovare

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka shprehur krenarinë e tij pas sukseseve të ekipit kosovar xhudistëve të drejtuar nga Driton Kuka në Paris.


“Majlinda, Nora, Distria dhe Akili, me sukseset e tyre na bën krenarë edhe sot në Paris.

Xhudo dhe sporti kosovar po shndërrohen në shtyllat më të forta të identetit tonë shtetëror. Urime sportistëve, trajnerëve dhe gjithë qytetarëve të Kosovës”, shkroi Thaçi në Facebook.

untitled

16640530_1368022799934742_5546089707805113197_n

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë