Loading…

Presidenti shoqëron djalin, në mbrëmjen e maturës (Foto)

  • 18/05/2017 | 20:05

Presidenti shoqëron djalin, në mbrëmjen e maturës (Foto)

Djali i Presidenti Thaçi, Endriti sonte ka mbrëmjen e maturës.

Presidenti, ka shoqëruar djalin e tij për këtë natë, siç shihet në fotografinë më poshtë, shkruan gazetametro.net.

Në fotografi shihet edhe zëvendësministri i PDK’së, Gani Koci me djalin që si duket feston sonte maturën me Endritin. Për këtë mbrëmje të veçantë Endriti kishte zgjedhur të veshte rroba serioze, këmishë të bardh me një kurdël të kuq.

Mund të themi se Endriti duket tejet elegant, me veshjen që ai kishte zgjedhur të veshte në natën e tij të veçantë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë