Loading…

Presidenti serb të premten në Kosovë

  • 04/01/2017 | 16:27

Presidenti serb të premten në Kosovë

Presidenti serb Tomislav Nikolic ka paralajmëruar se të premten, një ditë para Krishtlindjes ortodokse do të qëndrojë në Kosovë.


Nikolic do të qëndrojë në Shtërpcë ku do të marrë pjesë në kremtimin e Krishtlindjes, ka bërë të ditur departameti për marrëdhënie me publikun i Presidentit të Republikës së Serbisë, transmeton gazetametro.net.

Presidenti i Serbisë për herë të fundit ishte në Kosovë në Gazimestan për Vidovdan në vitin 2014. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë