Loading…

Presidenti i Napolit: E pamundur të fitosh çdo vit titullin, përveçse me mashtrim

  • 07/12/2023 | 21:58

Presidenti i Napolit: E pamundur të fitosh çdo vit titullin, përveçse me mashtrim

Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis ka folur së fundmi për objektivat dhe për sezonin aktual.


Në një prononcim për mediet ai theksoi se titullin do ta marrin sërish, por e pamundur sipas De Laurentiis të ndodhë çdo vit.

“Unë ju premtoj se ajo që bëri Luciano do të jetë e përsëritshme. Ne kemi thënë gjithmonë se nuk mund të fitosh çdo vit, përveçse me mashtrim”-deklaroi kreu i klubit të Napoli-t, duke lënë të kuptohet se titulli nuk është te objektivat e këtij sezoni.

Sezonin e kaluar, Napoli e fitoi titullin, duke qenë shumë para skuadrave tjera, por këtë edicion ata po tregojnë një fytyrë tjetër.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë