Loading…

Presidentes Osmani i kryen punë operacioni në Turqi, diaspora e zgjedh ‘Miss Politikanja Shqiptare’

  • 01/07/2022 | 15:19

Presidentes Osmani i kryen punë operacioni në Turqi, diaspora e zgjedh ‘Miss Politikanja Shqiptare’

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, është zgjedhur ‘Miss Politikanja Shqiptare’ nga diaspora, shkruan Gazeta Metro.


Në Klan Kosova në emisionin ‘Ora 7’, sot mërgimtarët janë pyetur se kush mendojnë se është politikanja më e bukur shqiptare.

Sipas rezultatit, Vjosa Osmani është zgjedhur ‘Miss Politikanja Shqiptare’.

Ndërkohë ka pasur edhe për Blerta Deliu-Kodrën, Duda Balje, Mimoza Kusari e Ganimete Musliun.

Duhet kujtuar se muaj më parë Vjosa Osmani përqeshej në rrjetet sociale për peshën e saj, ndërsa duket që operacioni në Turqi për heqjen e kilogramëve ka kryer punë, pasi që tash ajo po pëlqehet nga diaspora. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë