Loading…

‘Poshtë Qeveria, Albin rrenci’: Protestuesit marshojnë drejt objektit të Qeverisë

  • 29/01/2022 | 14:18

‘Poshtë Qeveria, Albin rrenci’: Protestuesit marshojnë drejt objektit të Qeverisë

Ka nisur marshi në protestën e thirrur nga PSD kundër shtrenjtimit të rrymës, transmeton Gazeta Metro.


Turmës po i prinë kryetari i PSD’së, Dardan Molliqaj.

Protestuesit e kanë nisur marshin nën thirrjet “Albin rrenci” dhe “Poshtë Qeveria”.

Kryetari i PSD-së, Dardan Molliqaj në një prononcim të shkurtër para mediave ka thënë se duket se protesta është masive.

Më poshtë keni fotografitë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë