Loading…

Portrete reale të pikturuara me dorë

  • 08/12/2016 | 09:26

Portrete reale të pikturuara me dorë

Këto imazhet që do të shihni do t’ju habisin! Ato janë realizuar në 3D nga Jamie Salmon.

Kur portreti duket real, është shumë e vështirë të pranohet se ajo çfarë shihni është vetëm një pikturë.

Secili imazh ka marrë javë që të përgatitet.

Ndiqni fotogalerinë!

141001194312-bg5-horizontal-large-gallery1481120653

MIAMI BEACH, FL - DECEMBER 03:  People look a painting by Chuck Close at Art Basel Miami Beach December 3, 2008 in Miami Beach, Florida. The event is the sister event of Switzerland's Art Basel. Art Basel Miami Beach combines an international selection of top galleries with an exciting program of special exhibitions and events.  (Photo by Joe Raedle/Getty Images)

140910113258-photo-realism-ron-mueck-couple-horizontal-large-gallery1481120631 140911110452-photo-realism-sam-silva-red-horizontal-large-gallery1481120635 140911111141-photo-realism-sam-silva-ocelot-horizontal-large-gallery1481120637 140911111403-photo-realism-jamie-salmon-man-horizontal-large-gallery-650x3581481120641 140923152608-photo-realism-helnwein-girl-stare-horizontal-large-gallery1481120647 140925133744-photo-realism-alyssa-monks-horizontal-large-gallery1481120651

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë