Loading…

Porositi marihuanë përmes postës në SHBA, arrestohet një person në Prishtinë

  • 30/11/2023 | 11:18

Porositi marihuanë përmes postës në SHBA, arrestohet një person në Prishtinë

Policia ka arrestuar një person në Prishtinë, pasi i njëjti dyshohet se i njëjti kishte porositur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës një pako me substancë të dyshuar narkotike, e cila kishte arritur në zyrat doganore për zhdoganim.


Sipas policisë, gjatë kontrollit në brendi të pakos kanë gjetur dhe konfiskuar 160 gramë substancë të dyshuar narkotike e llojit marihuanë.

“Me urdhër të prokurorit është bastisur edhe shtëpia e të dyshuarit, por nuk është gjetur asgjë e dyshuar”, thuhet në raportin 24 orësh.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë