Loading…

Politikanët e armatosur të Kosovës (Video)

  • 20/03/2017 | 23:52

Politikanët e armatosur të Kosovës (Video)

Një numër politikanësh në Kosovë mbajnë armë zjarri. Madje, disa edhe më shumë se një, e modele të ndryshme.


Ramiz Lladrovci, kryetari i Komunës së Drenasit, thotë që revolen nuk e mban në brez, por në veturë.

Pa armë thotë që nuk qëndroi asnjëherë që nga vitet e luftës. Pasion të madh për armët kishte edhe kryetari i Obiliqit, Xhafer Gashi.

Një kohë të gjatë ai u mor edhe me biznesin që e lidhte direkt me to e që përfshin trajnim për përdorim të armëve e shitblerjen e tyre.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë