Loading…

Policia zgjat orarin e punës për shkak të situatës politike

  • 10/05/2017 | 09:03

Policia zgjat orarin e punës për shkak të situatës politike

Për shkak të zhvillimeve të fundit politike në vend, Policia e Kosovës ka bërë një plan operativ i cili parasheh që të gjithë zyrtarët policor të jenë në detyrë 12 orë.


Kështu thonë burime të Kosovapress’it, sipas së cilave zyrtarët policor tanimë janë nëpër pika të parapara me plan operativ.

“Një pjesë e tyre është nëpër afër institucioneve, ku thonë se deri në këto momente gjendja është e qetë, pjesa tjetër është nëpër stacionet policore”, thotë ky burim.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë