Loading…

Policia po e heton vendin ku ndodhi sulmi ndaj Arbana Xharrës (Foto)

  • 13/05/2017 | 10:51

Policia po e heton vendin ku ndodhi sulmi ndaj Arbana Xharrës (Foto)

Ekipet e forenzikës nga Policia e Kosovës janë duke e hetuar vendin ku ndodhi sulmi ndaj Arbana Xharrës, anëtares më të re të Partisë Demokratike të Kosovë.


Xharra është sulmuar mbrëmë pas mesnatës, pasi është kthyer nga një intervistë që e pati në televizionin Vision Plus në Shqipëri.

Ajo mbrëmë është dërguar në Qendrën Klinike Universitare, ndërsa pas trajtimit të marrë sot është liruar nga ky institucion mjekësor.

Sulmin ndaj saj e kanë dënuar përfaqësuesit e shoqërisë në Kosovë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë