Loading…

Policia njofton për gjendjen e sigurisë në katër komunat veriore

  • 11/06/2017 | 15:27

Policia njofton për gjendjen e sigurisë në katër komunat veriore

Policia e Kosovës njofton se procesi zgjedhor në katër komunat veriore të Kosovës, po zhvillohet pa ndonjë problem eventual dhe deri më tani nuk ka ndonjë incident në aspektin e sigurisë.


​Besim Hoti, zëvendëskomandant i Policisë se Kosovë për veriun e vendit, për Radion Evropa e Lirë, thotë “se Policia e Kosovës është në kryerjen e detyrës në katër komunat veriore të Kosovës, dhe në të gjitha qendrat e votimit në këtë pjesë”, njofton Rel.

Në pjesën veriore të Kosovës, janë hapur 7 qendra të votimit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë